Pomůže vám voda s citronem s hubnutím?

Zlepšuje pití vody s citronem hubnutí, detoxikaci, funkci jater, vyprazdňování nebo kvalitu pokožku? Většina odborníků má jasný názor – odpověď je ne. Vvýživový specialista Petr Havlíček má v rukou ale poněkud jinou studii!

Citronová voda je často zmiňována jako nápoj, který by mohl podpořit hubnutí. Existuje několik teorií a tvrzení, které se vztahují k tomuto tématu, ale důkazy jsou omezené a neexistují žádné přímé statistiky, které by potvrdily účinnost citronové vody při hubnutí.

Některé z tvrzení o výhodách citronové vody pro hubnutí zahrnují:

  1. Podpora trávení: Citronová voda obsahuje vitamín C a kyselinu citronovou, které mohou podporovat trávení a metabolismus.
  2. Zvýšení hydratace: Přidání citronu do vody může zlepšit chuť a podpořit větší příjem vody, což je důležité pro udržení hydratace a metabolismu.
  3. Snížení chuti k jídlu: Některé studie naznačují, že konzumace citronové vody před jídlem může snížit chutě na sladké nebo mastné potraviny a vést k menšímu příjmu kalorií.

Je však třeba mít na paměti, že efekt citronové vody na hubnutí je poměrně malý a nemůže nahradit zdravou stravu a aktivní životní styl. Hubnutí je komplexní proces, který vyžaduje celkový energetický deficit (konzumovat méně kalorií, než které spálíte) a zdravý přístup ke stravě.

Pokud máte zájem o hubnutí, je nejlepší se zaměřit na vyváženou stravu s dostatkem ovoce, zeleniny, celých zrn a bílkovin, a pravidelnou fyzickou aktivitu. Citronová voda může být součástí zdravého životního stylu, ale není jediným faktorem ovlivňujícím hubnutí.

Je vždy dobré konzultovat své potřeby a cíle s odborníkem na výživu nebo lékařem, kteří vám mohou poskytnout personalizované rady a doporučení v souladu s vaším individuálním zdravotním stavem.

Náš termo-spalovač je také velmi používaný.Pomáhá k pitném režimu pokud pijete nedostatečně díky svým tříslovinám,které svou trpkostí nutí více dodržet pitný režim.Rozjasněte své ráno osvěžujícím bylinným nápojem, který obsahuje 85 mg kofeinu pro zvýšení bdělosti, kdykoliv bude třeba.Chutná v horké i studené úpravě.Máme ve třech příchutích a dvou velikostech.Velikosti balení jsou 50 a 100g,v příchutích lze vybrat tradiční příchuť nebo osvěžující broskev a také v příchuti citrónu.

Jedinečná směs pomerančové pekoe – tradičního černého čaje a zeleného čaje s výtažky květu slézu, ibišku a kardamonových semínek. Zelený čaj je extrahovaný ve vodní lázni, což umožňuje získat plné spektrum složek obsažených v zeleném čaji. 

benefity
• Nízký obsah kalorií, přibližně 6 kcal v jedné porci
Jedinečná směs pomerančové pekoe – tradičního černého čaje a zeleného čaje s výtažky květu slézu, ibišku a kardamonových semínek
• Náš zelený čaj je extrahovaný ve vodní lázni, což umožňuje získat plné spektrum složek obsažených v zeleném čaji.

 

Především na udržení optimální tělesné hmotnosti a problémy s tím související.

Thermočaj obsahuje zvýšené množství kofeinu, není tedy vhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a osoby s vyšším krevním tlakem.