Vážení návštěvníci

„Tvá výživa bude tvým lékem“ hlásal Hippokrates již před 2500 lety.
A se slovy slavného řeckého lékaře dnes souhlasí naprostá většina lékařů i sester.” Je důležité dopřát tělu každý den výživná a vyvážená jídla. K tomu Vám pomůžou produkty našeho e-shopu u nichž garantujeme nejnižší cenu na českém trhu.Jsme nejlevnější na trhu pro celou ČR a SK ..

CERTIFIKOVANÉ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

NOVĚ OTEVŘENO V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ POD ICO:17957567

Balíčky odešleme i na SK ovšem dopravné bude zpoplatněno 250Kč

Bankovní spojení: IBAN:CZ41 2010 0000 0024 0142 3986

BIC:FIOBCZPPXXX

Vaše objednávky se stornují po 3 dnech automaticky..

Tento projekt je založený na základě faktů o tom co je zdravá výživa pro naše tělo.Co vše je nutné vědět,abychom byli zdraví a preventivně se chránili před vnějšími vlivy,které jsou všude kolem nás.

Chybí-li Vám inspirace v receptech vytvořených během pár minut i bez velkých zkušeností?Věnujete se přežití či survivalu?Hledáte rozumné řešení do KPZ?

Potřebujete odbornou radu,profesionální přístup a znát důvod proč a jak se to vše odehrává v těle?Nebo hledáte obchodní příležitost?- https://superherba.cz/volne-pozice/

-Doporučuji shlédnout videa,které se nachází jak v produktech,tak i u obchodní příležitosti nebo zde níže..

Doporučuji shlédnou obě tato videa,aby jste věděli kam nás zařadit a jak nás pochopit,čím se zabýváme a čeho chceme docílit…

Odpovědi naleznete zde na těchto stránkách  – Tedy Vítejte !Jsem nezávislou členkou společnosti s tradicí více než 40 let na mezinárodním trhu Herbalife © . Výživou, stravou a aktivním životním stylem se zabývám řadu let. Naleznete zde:

VIDEO:

Hlad může být přítomný. Pouze není vidět. Je to skrytý hlad. Mnoha lidem chybí živiny, které potřebují. I v zemích s prosperujícím potravinářským průmyslem někdy příjem živin neodpovídá doporučením. I při nadváze je možné mít nedostatek základních živin. Nedostatek mikroživin může mít z dlouhodobého hlediska závažný dopad na zdraví.

 

 

Sdílet povoleno