Vážení návštěvníci

„Tvá výživa bude tvým lékem“ hlásal Hippokrates již před 2500 lety.
A se slovy slavného řeckého lékaře dnes souhlasí naprostá většina lékařů i sester.“

Tento projekt je založený na základě faktů o tom co je zdravá výživa pro naše tělo.Co vše je nutné vědět,abychom byli zdraví a preventivně se chránili před vnějšími vlivy,které jsou všude kolem nás.

Chybí-li Vám inspirace v receptech vytvořených během pár minut i bez velkých zkušeností?Máte nadváhu nebo zažívací obtíže?Pálí Vás žáha,vypadávají vlasy nebo snad akné?Sami si nevíte rady ať jako rodič pro své dítě?

Potřebujete odbornou radu,profesionální přístup a znát důvod proč a jak se to vše odehrává v těle?Nebo hledáte možnost přivýdělku?-Přivýdělek v sekci poradenství-volné pozice-https://superherba.cz/volne-pozice/

-Doporučuji shlédnout videa,které se nachází jak v produktech,tak i u volných pozic nebo zde níže..

Doporučuji shlédnou obě tato videa,aby jste věděli kam nás zařadit a jak nás pochopit,čím se zabýváme a čeho chceme docílit…

Odpovědi naleznete zde na těchto stránkách  – Tedy Vítejte !Jsem nezávislou členkou společnosti s tradicí více než 40 let na mezinárodním trhu Herbalife © . Výživou, stravou a aktivním životním stylem se zabývám řadu let. Naleznete zde:

VIDEO:

Hlad může být přítomný. Pouze není vidět. Je to skrytý hlad. Mnoha lidem chybí živiny, které potřebují. I v zemích s prosperujícím potravinářským průmyslem někdy příjem živin neodpovídá doporučením. I při nadváze je možné mít nedostatek základních živin. Nedostatek mikroživin může mít z dlouhodobého hlediska závažný dopad na zdraví.