Dárky,dárky a zase dárky??

Vánoce jsou už pomalu za dveřmi 🌲
A já mám připravený další balíček k předání 😊
Také ještě nevíš, co svým blízkým dáš pod stromeček?
Řada Aloe je skvělá, krásně voní, hojí a hydratuje.I pro Alergiky!!
Čas se krátí
Stačí si jen vybrat 
Zde Vánoční balíček KOSMETIKY:https://superherba.cz/vanocni-balicky/
 –

S příchodem zimy pobyt na slunci se neblaze podepisuje na naší pokožce.

Aloe vera je přírodní prostředek, který uklidňuje pokožku, zvlhčuje ji a zabraňuje vysychání. Jedná se o sytě zelenou rostlinu s dužnatými listy původem z Arabského poloostrova, která roste v tropických, subtropických nebo suchých klimatických oblastech po celém světě.Aloe obsahuje gel, který se používá v mnoha kosmetických a pleťových produktech, jako například v našem jemném, zklidňujícím a vysoce hydratačním gelu Herbal Aloe.

Gel z aloe vera obsahuje řadu antioxidantů, včetně vitaminů C a E. Tento gel pokožku hydratuje a zvlhčuje, poskytuje jí ochranu a působí léčivě. Gel můžete získat buď přímo z rostliny seškrábnutím z ulomených listů a aplikovat jej přímo na pokožku, anebo lze využít produktů obsahujících aloe vera.

   V současné době lze aloe vera nalézt v celé řadě kosmetických produktů. Často se používá v kombinaci s dalšími pleti prospěšnými ingrediencemi, jako je olivový olej nebo africké bambucké máslo, které najdete i v našich dermatologicky testovaných a zvlhčujících krémech na ruce, v tělovém mléku, sprchových gelech a mýdlech řady Herbal Aloe.

Posilující šampon a kondicionér Herbal Aloe je bez parabenů a sulfátů, zato však obsahuje hydrolyzovaný pšeničný protein, který vašim vlasům dodá pevnost, lesk a zdravý vzhled.*

Aloe vera lze využívat i mimo letní sezónu. Jeho účinky jsou blahodárné po celý rok:

  • léčení menších řezných ran a lehčích popálenin
  • zklidnění podrážděné pokožky 
  • hydratace pokožky v rámci běžné péče o pleť     
  • zvlhčení suché pleti

Neváhejte! Dopřejte své pokožce trochu něhy, lásky a péče – ať v létě nebo kdykoli během roku.

* Pouze v kombinaci s posilujícím kondicionérem, nikoli v případě neošetřených vlasů. Výsledky převzaty ze studie o posilování a lámavosti vlasů. Průměrná hodnota získaná z kombinovaného testu provedeného nezávislou výzkumnou laboratoří na „poškozených“ vlasech. Byl porovnáván počet zlomených vlasů před použitím a po použití posilujícího šamponu a kondicionéru Herbal Aloe.