PORADCE

Vybrat zdravější potraviny při nákupu a zlepšit své stravovací návyky nelze tak snadno. Je to proces, který vyžaduje čas a motivaci. A právě zde může váš trenér Nezávislý člen Herbalife Nutrition být tou pravou osobou, která vám pomůže vybrat ty správné produkty. Díky personalizovanému vedení, radám a podpoře vašeho trenéra bude jednodušší proměnit své cíle v realitu. Výpočet BMI děláme úplně zdarma proti konkurenci.

Co je to BMI?

BMI neboli Body Mass Index ukazuje poměr vaší váhy k výšce. Podle výpočtu BMI pak zjistíte, zda je vaše aktuální váha ideální, nebo by bylo dobré ji pozměnit.

      Pokud by vám vycházela podle BMI například podváha nebo nadváha.

 

                                                       PROČ JE DOBRÉ ZNÁT SVÉ BMI?

Díky přehledu o svém BMI budete vědět, jak si vaše tělo vede po zdravotní stránce. Je to užitečná informace nejen pro fitness nadšence, kteří chtějí neustále zlepšovat svou postavu, ale také pro všechny, kteří chtějí být zdraví a v kondici. BMI vám také může dát odpověď na váš současný zdravotní stav. Pokud se vám špatně dýchá při chůzi do kopce a vaše fyzická kondice je na nule, bude vaše BMI vyšší než 26 a je jasné, že je potřeba toto číslo snížit.

Ceník služeb:

Díky naším BMI plánům přirozeně redukujete nebo nabíráte svalovou hmotu.  

OBVOD PASU JAKO RYCHLÝ UKAZATEL ZDRAVOTNÍHO STAVU

Věděli jste, že obvod vašeho pasu vypovídá o míře viscerálního tuku v těle? Viscerální tuk obaluje všechny naše orgány a tak (na rozdíl od podkožního tuku) představuje zdravotní riziko. Pokud chcete zjistit, kolik se viscerálního tuku ve vašem těle zhruba nachází, sáhněte po krejčovském metru a změřte svůj pas.

JAK ZMĚŘIT OBVOD PASU?

 Obvod pasu měřte bez oblečení, krejčovským metrem a vždy uprostřed mezi spodním okrajem hmatatelného žebra a vrcholem kyčelní kosti. Pokud je obvod vašeho pasu pod 80 cm u žen a 94 cm u mužů, nehrozí vám žádná zdravotní rizika. Jestliže je číslo vyšší, je potřeba zapracovat na své životosprávě.

Výpočet Vám uděláme zdarma nejsme jako konkurence, stačí vyplnit tento formulář.

  Výška v cm:

  Vaše váha v Kg:

  Váš věk:

  CM přes břicho :

   ##double_opt_in_confirmation_link##

  Sdílet povoleno