E-shop .. a starosti s papírováním, nákupem zboží  a logistikou nechte na nás. Vy prostě prodávejte. To je dropshiping.

V okamžiku kdy vám zákazník pošle objednávku ( v e-shopu ), a uhradí ji tak máte ihned rozdíl s ceny minimálně 25 až 50%. Pak údaje z objednávky díky vaší registraci ( ID ) jen přepíšete do systému.Po registraci získáte přístup. Dodavatel zajistí dodání zboží přímo vašemu zákazníkovi.

E-shop vám dodáme i s produkty, konfiguracemi do 72hodin od uhrazení. Facebook propagace, reklama odkazování na vizitkách je vaše jediná práce. Získáte dále přístup do e-shopu kde si můžete měnit ceny – instruktážní video je v ceně.

Registrace  (ID) je jen za cenu 1625 Kč (zde klik). Po získání ID (čísla) vám náš dodavatel přistaví již funkční, naplněný e-shop.

Váš zisk je marže kterou realizujete na zrealizovaných objednávkách. Ve velkoobchodní ceně, kterou naleznete u produktů. Díky prodanému objemu se můžete vypracovat na 50% marži.

Výše vašeho výdělku závisí jen na tom jak úspěšní budete v prodejích a propagaci. Ještě jednou tedy provize pro Vás se počítají z každé zrealizované objednávky jako rozdíl maloobchodní a velkoobchodní ceny. Orientačně se provize pohybují od 25 % do 50 % z ceny produktů. Máte plný přehled o zisku, žádné čekání nebo limity pro výplaty.Toto je výhoda proti affiliate systémům.

Aktuálně máme v systému registrovaných několik prodejců, kteří na provizích vydělají desítky tisíc měsíčně.

Určitě se bát nemusíte. Velmi dbáme na to, aby zákazník byl vždy jen a jen Váš a vy jste mohli budovat značku a dobré jméno vašeho obchodu. Zboží uvnitř balíku nikdy neobsahuje reklamní materiály dodavatele. Objednávky jsou odesílány společností DPD, která nabízí i sledování zásilky vašeho zákazníka.

Vaši cenovou politiku si určujete zcela sami. Pokud dokážete prodat zboží za více než je doporučená maloobchodní cena, tak přesně o tolik bude navýšena i vaše provize.

Náklady na provoz vašeho dropshipingového e-shopu :

 1. Nutná registrace ( ID ) pro 25% základní marži i slevu a přístup do systému kde přepíšete objednávku zákazníka jednorázová platba : 1.625 Kč ( zakoupit můžete zde klik )
 2. Název e-shopu ( domény) .cz  je nutné zvolit volný název vyplňte ve formuláři například 4 varianty tj ( alencinobchod.cz, mujeshop.cz, fitjidlo.cz, nebo  mojebio.cz ) doména se platí 1 x ročně 300 Kč ( opakující se náklady – roční )
 3. Přistavení celého a naplněného e-shopu s produkty za vytvoření  jednorázově 7.200 Kč ( sleva platí do 30.9.2021) – obchod umí: odesílat faktury, informace o objednávkách zákazníkovi, odesílat newslattery, odesílat automaticky 1 x týdně výpis článků na meil – recepty, automaticky si přidává obsah ve formě článků z e-shopu superherba.cz ( nemusíte se starat o psaní článků ), cenově se jedná o bezkonkurenční cenu například takový e-shop vytvoří od 40.000 Kč konkurence více zde https://www.wedesin.cz/cenik
 4. Pomoc programátora 1h měsíčně ( zálohování e-shopu, aktualizování, optimalizování, zabezpečení ) lze hradit čtvrtletně, pololetně, ročně v této ceně je i hosting a SSL certifikát .Roční náklad je jen 3.000 Kč.
 5. Vzhled obchodu je stejný jako superherba.cz – logo můžete mít vlastní.
 6. E-mail máte jeden v ceně ( firemní ) [email protected] nebo [email protected] uvedete ve formuláři jaký chcete.
 7. Nabídka platí od 22.7.2021.V ceně je i ochrana před hacknutím.
 8. Více technických informací poskytne náš dodavatel na www.hardweb.cz , e-mail: [email protected]

Sečteno a podtrženo vaše náklady jsou na e-shop:

1x ročně doména 300 Kč, jednorázové přistavení e-shopu jen 4.200 Kč a vaše zvolená varianta správy e-shopu. Následující rok hradíte jen doménu 300 Kč a servis/správu nic více a to se vyplatí !

Objednávkový formulář pro váš vlastní e-shop:

  Název domény (.cz), e-shopu můžete i více názvů, o dostupnosti vás bude informovat programátor.

  Váš telefon

  Zvolte období plateb pro správu a servis ( 400 Kč / měsíc ) - čtvrtletně, pololetně, ročně.

  Zvolte jaký chcete firemní e-mail např. [email protected], [email protected] či [email protected]

  Berete na vědomí, že po uhrazení faktury vám přistavíme funkční e-shop připravený hned prodávat do 72 hodin včetně víkendů. Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat programátor ohledně volných domén - názvů vašeho e-shopu.